Tungsten Alaşım Küreler

Tungsten Alaşım Küreler

Tungsten alaşım küre nedir?

Öncelikle, bir küre bir eksen çapı etrafında bir grup ile şekilli bir top. Ve tungsten şeklinde olup, bir eksen etrafında bir çapı olan bir bant tungsten alaşımı ürün bir türüdür; ancak top hiçbir bant vardır ve her eksende mükemmel yuvarlak.

Tungsten alaşım küreler Özellikleri

tungsten alaşım küre tungsten alaşım ürünleri aileden geliyor. Böyle yüksek yoğunluklu, inanılmaz gücü, tutarlı, dayanıklı ve uzun ömürlü bir değer olarak tungsten alaşımlı ürünlerin aynı özelliklere paylaşıyor. Ayrıca, tungsten küreler tam sinterlenmiş katı vardır. Bu, geniş çaplı bir eksen etrafında oluşan bant ile topu benzeri katı küre şeklindedir. Bu bandın çapı bilyanın çapı ile aynıdır ve üretim işleminin bir parçasıdır.

Tungsten alaşım küreler Uygulamaları

Bizim tungsten alaşım küre ağırlıklı vb balıkçılık ağırlığı, askeri savunma (zırh delici) ve yarış arabası gibi çeşitli alanlarda uygulanır

Tungsten küreler sunuyoruz

Biz tungsten alaşım kürelerin her türlü teklif - Bir PM sürecin olsun, PIM (toz enjeksiyon kalıplama), MIM (Metal enjeksiyon), tungsten döküm veya kesme ve oluşturduğu - biz her şeyi yapın. Biz, herhangi bir alaşım kullanın pürüzlü veya tam işlenmiş durumda ürünler üretmek ve zorlu özellikleri ve dar toleranslar için çalışma yapabilirsiniz.

Tungsten alaşım küre

Parçalar halinde tungsten alaşımı küre

Tungsten alaşım küre